|  | 

Rekreacja

Rozrywka Szczecin

Rozrywka Szczecin
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Urlop w Szczecinie

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na urlop? Przez ostatnie lata zwiedziłeś już Włochy, jeździłeś po Francji, pływałeś między greckimi wyspami, a leniwe dwa tygodnie spędziłeś w hotelu w Turcji? Znajomi widząc Cię zaczęli komentować z przekąsem – „cudze chwalicie, swego nie znacie”? Jeśli tak, zdecydowanie nadszedł dla ciebie czas na wakacje w Polsce!

Jeżeli w tym roku nie masz ochoty na fortyfikacje z parawanów na plaży ani na czekanie w kolejce na wejście na Kasprowy Wierch, polecamy miejsce, w którym czekać będzie na ciebie wspaniała rozrywka. Szczecin być może nie zaoferuje ci panoramy na bezkres Bałtyku, jednak nad zatoką również znajdziesz wysypaną piaskiem plażę! Wspaniałe możliwości wypoczynku zapewnią restauracje, kawiarnie i bary, w których będziesz mógł przebierać do woli. Duża baza hoteli, pensjonatów czy mieszkań do wynajęcia pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wybredną osobę.

W wolnym czasie proponujemy przede wszystkim pozwiedzać to portowe miasto! Spacer Wałami Chrobrego, obejrzenie Zamku Książąt Pomorskich, podążenie Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego to obowiązkowe punkty pobytu w tym mieście. Dla osób zainteresowanych czymś bardziej nowoczesnym najlepszą opcją będzie zobaczenie nowo wybudowanej siedziby Filharmonii Szczecińskiej. Liczne obiekty rekreacyjne, takie jak parki trampolin, najróżniejszego rodzaju „escape roomy”, „laser tagi” oraz paintball nie pozwolą się znudzić. Hasło rozrywka Szczecin wpisane w wyszukiwarkę internetową pozwoli rozwiać wątpliwości i dostosować spędzanie czasu wolnego do osobistych potrzeb i wygód. Nie wahaj się, Szczecin czeka na Ciebie!

Polecamy także nasze pozostałe wpisy:

rozrywka-szczecin

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Rozrywka i rekreacja

    Rozrywka i rekreacja

    Znaczenie rozrywki w naszym życiu. Jak wielkie znaczenie ma rozrywka i rekreacja w naszym życiu, zdaje sobie sprawę chyba każdy. Przecież każdy z nas potrzebuje czasu tylko na relaks, gdy będzie mógł odpocząć od myśli o pracy i przykrych obowiązkach. Właśnie dlatego wszelkie formy rozrywki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i popularnością. Dzięki rozrywce możemy nie

  • Organista na ślub

    Organista na ślub

    Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla młodych osób, które rozpoczynają dzięki temu zupełnie nowy etap w swoim życiu. W trakcie brania ślubu bardzo ważna jest oprawa. Chodzi tutaj nie tylko o odpowiednie stroje, kwiaty i wystrój w kościele, ale także o oprawę muzyczną. Gdy bierze się ślub kościelny bardzo istotne jest zaangażowanie organisty. Organista na