|  |  |  | 

Cooksense Fajerwerki Opole Rekreacja

Rozrywka Szczecin

Rozrywka Szczecin
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Urlop w Szczecinie

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na urlop? Przez ostatnie lata zwiedziłeś już Włochy, jeździłeś po Francji, pływałeś między greckimi wyspami, a leniwe dwa tygodnie spędziłeś w hotelu w Turcji? Znajomi widząc Cię zaczęli komentować z przekąsem – „cudze chwalicie, swego nie znacie”? Jeśli tak, zdecydowanie nadszedł dla ciebie czas na wakacje w Polsce!

Jeżeli w tym roku nie masz ochoty na fortyfikacje z parawanów na plaży ani na czekanie w kolejce na wejście na Kasprowy Wierch, polecamy miejsce, w którym czekać będzie na ciebie wspaniała rozrywka. Szczecin być może nie zaoferuje ci panoramy na bezkres Bałtyku, jednak nad zatoką również znajdziesz wysypaną piaskiem plażę! Wspaniałe możliwości wypoczynku zapewnią restauracje, kawiarnie i bary, w których będziesz mógł przebierać do woli. Duża baza hoteli, pensjonatów czy mieszkań do wynajęcia pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wybredną osobę.

W wolnym czasie proponujemy przede wszystkim pozwiedzać to portowe miasto! Spacer Wałami Chrobrego, obejrzenie Zamku Książąt Pomorskich, podążenie Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego to obowiązkowe punkty pobytu w tym mieście. Dla osób zainteresowanych czymś bardziej nowoczesnym najlepszą opcją będzie zobaczenie nowo wybudowanej siedziby Filharmonii Szczecińskiej. Liczne obiekty rekreacyjne, takie jak parki trampolin, najróżniejszego rodzaju „escape roomy”, „laser tagi” oraz paintball nie pozwolą się znudzić. Hasło rozrywka Szczecin wpisane w wyszukiwarkę internetową pozwoli rozwiać wątpliwości i dostosować spędzanie czasu wolnego do osobistych potrzeb i wygód. Nie wahaj się, Szczecin czeka na Ciebie!

rozrywka-szczecin

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Sklep perkusyjny

    Sklep perkusyjny

    Perkusja tradycyjna a elektroniczna. Gdy odwiedzimy sklep perkusyjny w jego ofercie znajdziemy zarówno tradycyjne perkusje akustyczne jak i pełne zestawy perkusji elektronicznych. Już na pierwszy rzut oka możemy je odróżnić od siebie. Każdy zwolennik elektroniki będzie wstanie wymieć dziesiątki zalet jaki wynikają z użytkowania jej. Jednak najczęściej wymienianą, na pierwszym miejscu, jest różnica poziomu głośności.

  • Muzeum Gier Wideo

    Muzeum Gier Wideo

    Gracz w w odpowiednim miejscu Jako zapalony gracz i komputerowiec, często zamknięty byłem w czterech ścianach i nie wiedziałem, gdzie mogę równie przyjemnie i satysfakcjonująco spędzić czas, aby nie uciekać od swojego hobby i stylu bycia. Wiele reklam pokazywało, że to miejsce, może zapewnić mi atrakcje, lecz nigdy nie było związane z moimi zainteresowaniami. Na